V súlade s prírodou...

Ihličnaté rezivo


Vlastníme certifikát na výrobu konštrukčného stavebného reziva vydaného 21.12.2009 spoločnosťou:

Lignotesting a.s.

Technická 5,Bratislava

Ihličnaté rezivo –stavebné(dosky)

Výroba ihličnatého reziva:

Zabezpečujeme výrobu reziva na novej zmodernizovanej drevospracujúcej linke,podľa požiadavky odberateľa na kvalitu,rozmery a množstvo  a z guľatiny výhradne zo slovenských lesov.

Špecializujeme sa hlavne na výrobu stavebného reziva, ale aj na výrobu reziva používaného na stavbu zrubových domov. Medzi našich zákazníkov patria veľké i menšie firmy, ktoré operatívne zásobujeme rezivom podľa ich požiadaviek a v mnohých prípadoch realizujeme aj dovoz takéhoto reziva priamo na stavbu. Pre nás sú kľúčové nielen veľké firmy, ale aj menšie spoločnosti prípadne len zákazníci s požiadavkou nákupu minimálneho objemu.

 

Našou prednosťou je seriózny prístup k zákazníkovi, krátke výrobné lehoty prispôsobené potrebám zákazníka, profesionálny prístup školených zamestnancov a v neposlednom rade výroba kvalitného reziva v zmysle konkrétnych objednávok.

Ponúkame:

Smrekové rezivo-stolárske

  • omietané
  • neomietané

V ponuke aj výroba stolárskeho reziva z dreviny Červený Smrek,Borovica.

Ihličnaté rezivo - stavebné (hranoly, foršne)

  •  štandartné rozmery držíme aj skladom,ostatné vyrobíme na základe objednávky najneskôr do 10prac.dní
  • výroba krovov na mieru do dĺžky až 11m.,ojedinele až do 15m
  • možnosť impregnácie reziva proti hnilobe,plesni a škodcom

Pre našich zákazníkov pravidelne držíme skladom dosky hr.25mm. a v dĺžke od 1,5m.do 6m.

Dosky triedime podľa šírky, ktorú nie je problém zabezpečiť podľa potreby na našej automatickej omietacej linke. Okrem stavebného reziva vyrábame aj dosky určené na výrobu paliet v dĺžke 1,5m.,2m.,2,5m.

Pozri tiež:


Okrem sériovej výroby reziva  sa naša firma prepracovala k popredným firmám špecializujúcim sa na výrobu krovov,resp.reziva na altánky či rôzne menšie drevené stavby.

...

Ponúkame smrekové drevené obklady 1.triedy vo vysokej kvalite,prevažne vo 4m.dĺžke.

...

Naša firma zabezpečuje hĺbkovú impregnáciu reziva impregnačným prostriedkom, kde sme zároveň držiteľmi certifikátu na prevádzanie impregnácie, ktorú zabezpečujeme v impregnačnej vani s hydraulickým ponorom

...

Bukové palivové drevo má vysokú výhrevnosť.Guľatina-vláknina je spracúvaná technologicky na štiepacej linke,kde dochádza k jej napíleniu na požadovanú dĺžku,ktorú si určí odberateľ(25,33,50cm.).

...